Nr oferty 48/7385/OMS
Województwo Opolskie
Miasto Ozimek
Liczba pokoi 3
Pięter w budynku 1
Powierzchnia 65.2 m2
Forma własnościwłasność
Rynek wtórny

Opis

Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 65,20 m2 zlokalizowany na parterze i poddaszu użytkowym w budynku mieszkalnym dwurodzinnym, położonym spokojnej części Ozimka.
Do lokalu przynależy piwnica i pomieszczenie gospodarcze o łącznej powierzchni 44,60 m2 oraz udział w wysokości 1/2 w nieruchomości wspólnej tj. udział w gruncie działki o powierzchni 0,0899 ha.
Lokal mieszkalny składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza, pomieszczenia gospodarczego i piwnicy, łączna powierzchnia lokalu mieszkalnego i pomieszczeń przynależnych wynosi 109,76 m2. Poszczególne pomieszczenia są przechodnie. Łazienka znajduje się na parterze, w dobudowanej części, po drugiej stronie korytarza. Wejście z korytarza prowadzi do kuchni, która jest przechodnia, a następnie do pokoju znajdującego się za kuchnią. Z pokoju za kuchnią prowadzą schody na poddasze, gdzie znajdują się dwa przechodnie pokoje. Z drugiego pokoju jest wyjście na strych.

Istnieje możliwość zainstalowania oszczędnego, ekologicznego i bezpiecznego ogrzewania REDSNAKE (www.cadela-projekt.pl). Opcja ogrzewania z grzejnikami infrarotowymi 8000 zł natomiast opcja z ogrzewaniem podłogowym to koszt 14500 zł.
Zapraszam na prezentację!

Więcej informacji o tej ofercie bezpośrednio u agenta nieruchomości: tel. 530-088-088
lub na stronie internetowej: www.soldnieruchomosci.com.pl

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.
Z nami bezpiecznie