O firmie

Biuro Sold Nieruchomości

Szanowni Państwo,

Od wielu lat, z ogromnymi sukcesami, funkcjonujemy na rynku nieruchomości. Realizujemy krok po kroku wszelkie założenia i plany, by zostać Państwa najważniejszym partnerem na rynku nieruchomości.

Z ogromną przyjemnością towarzyszymy Państwu w jednym z najważniejszych momentów w życiu, podczas wyboru miejsca zamieszkania. Jesteśmy w momencie stawiania Waszych pierwszych kroków ku samodzielności — gdy zaczynacie od ciasnej kawalerki. Jesteśmy obecni podczas dojrzałego i świadomego wyboru domu dla Waszej rodziny. Nie opuszczamy Państwa w trudnych momentach życia, gdy wraz z upływem lat, opadają siły i należy znaleźć wygodne, najlepiej bezobsługowe mieszkanie blisko rodziny, sklepów i lekarza.

Nieustannie świadczymy usługi budowlane. Jesteśmy pionierami na rynku deweloperskim w naszej okolicy. Oddaliśmy już dwie szeregówki w Antoniowie. Zaczynamy budowę osiedla domów w zabudowie bliźniaczej.

Doskonale znamy potrzeby mieszkańców na naszym regionalnym rynku nieruchomości. Celująco orientujemy się w warunkach mieszkaniowych panujących w naszej okolicy. Wzbogaciliśmy nasze zasięgi o usługi architekta, geodety. Oferujemy porady prawne i notarialne. Podpowiadamy najbardziej atrakcyjne sposoby kredytowania, pomagamy w uzyskaniu środków pieniężnych z banku.

Zachęcamy Państwa do wykorzystania naszego doświadczenia. Jesteśmy świadomi, że zakup nieruchomości wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Powszechne jest kredytowanie tych zakupów. Dokonując inwestycji życia w naszym towarzystwie, możecie Państwo być pewni najlepszego wyboru i doskonale zainwestowanych środków pieniężnych.

Jesteśmy bezdyskusyjnymi fachowcami. Znamy wszystkie techniki i zasady budowlane, świetnie orientujemy się na rynku materiałów budowlanych. Gwarantujemy, że każda nieruchomość, którą posiadamy w naszej ofercie, jest prześwietlona pod względem technicznym i jakościowym. W naszym biurze otrzymacie Państwo zawsze szczerą, profesjonalną opinię i fachową, rzeczową poradę.

Nasze doświadczenie to GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA.

Biuro Nieruchomości SOLD to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy chcą INWESTOWAĆ w przyszłość racjonalnie. Dla wszystkich, którzy stawiają na MĄDRY WYBÓR. Dla wszystkich, którzy liczą na odpowiedzialne PARTNERSTWO!

Zapewniając Państwu usługi najwyższej jakości, zachęcamy do współpracy.