Nr oferty
156/7385/ODS
Województwo
Małopolskie
Miasto
Biały Dunajec
Liczba pokoi
4
Pięter w budynku
1
Powierzchnia
103,2 m2
Rynek
pierwotny
Marzysz o regionalnym domu w unikatowej lokalizacji z widokiem na góry? – ta oferta jest idealna dla Ciebie.
Cała inwestycja zostanie oddana do użytkowania w 2024 roku.
Budynek łączyć będzie w sobie cechy tradycyjnej architektury.
Jego proporcje wpisywać się będą w styl zakopiański oraz cechy architektury nowoczesnej, co łączy ze sobą funkcjonalność i wysoką estetykę.
Na elementach zewnętrznych tj. balkon, drzwi wejściowe pojawią się tradycyjne rzeźbienia góralskie podkreślające klasyczny charakter budynku w stylu zakopiańskim.
Wnętrze budynku będzie niezwykle przestronne a dzięki dużym oknom posiadać będzie ogromną ilość naturalnego światła.
Więcej szczegółów pod numerem tel: 791-150-300, 530-429-477

Technologia wykonania:
Ławy budynku fundamentowe, żelbetowe. Ściany podmurówki z bloczków betonowych, obłożone kamieniem. Podłoga parteru z płytek terakotowych szkliwionych oraz paneli podłogowych układanych na wylewce betonowej. Ściany parteru z drewna łączonego na styk, bale o grubości 250˙mm ocieplone od wewnątrz wełną mineralną i wykończone deskami. Ściany poddasza drewniane, szkieletowe, wypełnione wełną mineralną. Strop nad parterem drewniany belki stropowe 160 x 200 mm. Okna i drzwi balkonowe drewniane, zespolone wzmocnione. Pokrycie dachów blachom w kolorze czarnym.

Dom będzie w stanie deweloperskim.
Istnieje możliwość wykonania stanu "pod klucz" za cenę 1 540 000 zł.
Wykonanie pod klucz obrazują zdjęcia załączone do oferty z inwestycji, która aktualnie została ukończona. Miejsce ukończenia inwestycji to Sierockie. Jest możliwość umówienia się na prezentacje nieruchomości.

Pow. działki wynosi ok 500 m2.
Budynek będzie wyposażony w wodę i kanalizację miejską. Ogrzewanie elektryczne; na parterze kable grzewcze a na piętrze folie grzewcze Red Snake.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, zapewniając odpoczynek i relaks w otoczeniu górskiej przyrody. W bliskiej odległości znajdują się liczne szlaki turystyczne, trasy rowerowe, wyciągi narciarskie. W pobliżu restauracje regionalne, kawiarnie, sklepy.
Teren położony 1,5 km od Term, 8km od Zakopanego, 10km od Bukowiny Tatrzańskiej oraz 15km od przejścia granicznego na Słowację w Łysej Polanie.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Dzwoń! tel: 791-150-300, 530-429-477